ŻELAZKO GAZOWE DO PRASOWANIA - wykonane z żeliwa niklowanego z rączką drewnianą. W celu nagrzania żelazka zapalany jest płomień w podgrzewacz i ustawiany na nim żelazko w pozycji pionowej. Płomień ogrzewa żelazko od wnętrza, produkty zaś spalania uchodzą dwoma otworami, umieszczonymi w przedniej części żelazka. Dobrze ustawiony płomień na podgrzewaczu, posiadał środek niebiesko - zielony. Płomień gazowy powinien być tak uregulowany, aby nie wychodził przez górne otwory żelazka. Prasowanie na gazie zapewnia bezwzględną czystość, wygodę i możność korzystania w każdej chwili z żelazek, dając znaczną oszczędność pracy i kosztów.

ŻELAZKO GAZOWE DO PRASOWANIA - wykonane z żeliwa niklowanego z rączką metalową. W celu nagrzania żelazka zapalany jest płomień w podgrzewacz i  ustawiany na nim żelazko w pozycji pionowej. Płomień ogrzewa żelazko od wnętrza, produkty zaś spalania uchodzą dwoma otworami, umieszczonymi w przedniej części żelazka.

ŻELAZKO GAZOWE DO PRASOWANIA  - wykonane z żeliwa niklowanego z rączką drewnianą. W celu nagrzania żelazka zapalany jest płomień w podgrzewacz i  ustawiany na nim żelazko w pozycji pionowej. Płomień ogrzewa żelazko od wnętrza, produkty zaś spalania uchodzą dwoma otworami, umieszczonymi w przedniej części żelazka.