KUCHENKA  PRZYŚCIENNA JEDNO PŁOMIENNA - ciekawe rozwiązanie możliwości umiejscowienia kuchenki. Płyta nośna żeliwna, bogato zdobiona z regulowanym prostej konstrukcji uchwytem płyty głównej okrągłej, wykonana z stali, z prostymi elementami i z pojedynczym palnikami systemu oszczędnościowe,  typu ,,JUNKER & Ruh".

KUCHNIA WOLNOSTOJĄCA (wielofunkcyjna) - pięciopalnikowa z podgrzewaczem naczyń i potraw, piekarnikiem oraz ogrzewaczem pomieszczenia (piecem akumulacyjnym), jest wyposażona w palniki systemu oszczędnościowe, typu "JUNKER & Ruh" z dyszą regulacyjną i zużywający minimalną ilość gazu.

KUCHNIA WOLNOSTOJĄCA - czteropalnikowa z podgrzewaczem naczyń i potraw oraz piekarnikiem, jest wyposażona w palniki systemu oszczędnościowe, typu "JUNKER & Ruh" z dyszą regulacyjną i zużywający minimalną ilość gazu. Konstrukcja piekarnika z rozwiązaniem odprowadzenia spalin gazowych na zewnątrz.

KUCHNIA WOLNOSTOJĄCA - czteropalnikowa z podgrzewaczem naczyń i potraw oraz piekarnikiem, jest wyposażona w palniki systemu oszczędnościowe. Konstrukcja piekarnika z rozwiązaniem odprowadzenia spalin gazowych na zewnątrz. Kuchnia gazowa, wykonane profesjonalnie, o solidnej konstrukcji, które w krótki stosunkowo czasie stała się urządzeniem powszechnego użytku.

DUŻA KUCHNIA WOLNOSTOJĄCA (wielofunkcyjna)  - nowoczesna, siedmiopalnikowa kuchnia restauracyjna, z dużym, podwyższonym piekarnikiem z boczną tylnią ścianką oraz półką do odstawiania naczyń, bocznymi przystawkami i otwartym podgrzewaczem. Płyta kuchni posiada pięć palników jedno płomiennych oraz dwa obracalne palniki, o przekroju owalnym. Piekarnik wysoki o dużej pojemności, posiadał dwa nowej konstrukcji palniki długie - płaskie, zapewniające równej wysokości płomień na całej długości palnika - lepsze grzanie spodu piekarnika.

KUCHNIA WOLNOSTOJĄCA (wielofunkcyjna) - nowoczesna, siedmiopalnikowa kuchnia restauracyjna, z dużym, podwyższonym piekarnikiem z boczną tylnią ścianką oraz półką do odstawiania naczyń, bocznymi przystawkami i otwartym podgrzewaczem. Płyta kuchni posiada pięć palników jedno płomiennych oraz dwa obracalne palniki, o przekroju owalnym.

Więcej artykułów…